Teslimat ve İade

Teslimat:

Siparişiniz, kargoya 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Saat 16:00’dan sonra gelen siparişler bir sonraki iş günü işleme alınmaktadır ve ertesi gün kargoya verilmektedir. Ürününüz Kargo firmasına teslim edildikten sonra mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi kargonuz çıktıktan sonraki ilk iş gününde öğrenebilirsiniz. Yani siparişinizi verdikten sonra en geç 3-5 gün içerisinde mail yoluyla iletilen Gönderi Takip Numarası sayesinde kargonuzu takip edebilirsiniz.

İade Şartları:

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade işlemi yapabilirsiniz.

***İade etmek veya değişim yapmak istediğiniz ürünü tarafımıza göndermeden önce mail yoluyla hangi ürünü, ne sebeple göndermek istediğinizi ve nasıl bir işlem talep ettiğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Aksi halde herhangi bir işleme başlanamayacaktır.***

Ürünler, teslim alındığı haliyle ve faturası ile birlikte iade edilmelidir.

Iadesi istenilen ürün hakkında vegaakustik@gmail.com‘a iade nedeni ile ilgili bilgi verilip yapılması istenen işlem üzerine detaylı mail atılmalıdır.

Mesafeli Satış Sözleşmesi ve İyzico Sanal POS Kullanım Sözleşmesi gereği iadesi gerçekleşen ürünün ödemesi, alışveriş yapmış olduğunuz kredi kartınıza ürün incelemesi sonrasında verilecek iade kabulü onayından sonra bankanızın prosedürlerine göre en geç 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Para iadeniz tarafımızca onaylandıktan sonraki bu 10 iş günü içerisindeki tüm süreci bankanız ile görüşerek takip etmeniz gerekmektedir.

Ürünlerle ilgili bilgi ve satış desteği almak, iade ile ilgili taleplerinizi iletmek için İletişim kısmındaki telefon numarasını arayabilirsiniz.